Chat with us, powered by LiveChat Säljarnas kansli | Säljarnas.se
HemOm säljarnasKontakta ossSäljarnas kansli

Säljarnas kansli

Säljarnas kansli ligger på Alströmergatan 9 i Stockholm.

Jan Zetterstrom

Förbundsordförande

Jan Zetterström
jan.zetterstrom@saljarnas.se

Telefon: 08-617 02 16

Jurist

Wilhelm Kaldo
wilhelm.kaldo@saljarnas.se

Telefon: 08-617 02 10

Jurist

Hanna Magnusson
hanna.magnusson@saljarnas.se

Telefon: 08-617 02 12

Marknadsansvarig

Elin Norén
Elin.Noren@saljarnas.se

Telefon: 08-617 02 17

PR- och marknadskoordinator

Julia Krigsman
Julia.krigsman@saljarnas.se

Telefon: 070 790 15 04

Ekonomiansvarig

Pia Guldhjelm
Pia.guldhjelm@saljarnas.se

Telefon: 070 790 31 32

Jurist

Sofia Rudhede
Sofia.rudhede@saljarnas.se

Telefon: 070 218 74 90