Chat with us, powered by LiveChat Göteborg - Säljarnas
HemOm säljarnasKontakta ossGöteborg

Göteborg

Har du ett postnummer som börjar på 40-47 då tillhör du Säljarnas avdelning Göteborg.

Göteborgs avdelningsstyrelse

Ordförande

Jan Petersson
073-901 61 54
j.petersson@stappert.biz

Vice ordförande

Ellen Oscarson
076-945 49 45
ellen.oscarson@gmail.com

Ledamöter

Jan Saarinen
073-388 00 71
balsamin33@gmail.com

Petra Löfstrand
070-534 23 00
petra@lofstrand.org

Joackim Dyhre
070-728 64 44
joackim.d@hotmail.com

Lena-Mi Canterby
072-740 04 19
lmcanterby@gmail.com

Sebastian Åkerberg Gonzales
076-327 36 73
Sebbegonzalez@gmail.com

Suppleant

Jan Börjesson
070-589 36 04
gardajanne@hotmail.com